Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Používání Kreditní karty -Výběr peněz a placení kartou

Používání Kreditní karty -Výběr peněz a placení kartou

Kreditní úvěr je bezúčelový. Záleží jen čistě na vás, jak se získanými financemi naložíte. Můžete vybrat hotovost, platit online přes internet i kartou při nákupu v obchodech. Nikdy nemusíte nikomu dokládat účel, na který peníze použijete. A na rozdíl od půjčky máte peníze okamžitě. Žádné schvalovací procesy. Půjčka ve vaší kapse vždy připravená.

Peníze můžete vybrat z bankomatu

Díky tomu, že je kreditní karta propojena s kartovou asociací, lze vybrat hotovost z libovolného bankomatu. Není třeba hledat přímo bankomaty konkrétní společnosti. Hotovost můžete použít na libovolné účely bez omezení. Od zaplacení nutný rodinných výdajů, přes nákupy až po platby za služby.

Peníze můžete vybrat na pobočce

Každá z poboček kredtiní karty nabízí výběr finanční hotovosti z vaší kreditky. Vhodná alternativa, pokud není poblíž žádný bankomat.

Můžete platit za zboží nebo služby přes internet

Při objednání zboží v internetovém obchodu lze přímo zaplatit kreditní kartou. Odpadá tak placení dobírky. V rámci klubu, kterými se držitelé kreditek automaticky stávají, vybraní největší internetoví prodejci nabízejí slevy až do výše 25% (tyto nabídky jsou ovšem individuální).

S kreditní platbou zaplatíte i v obchodech

Nákup jídla pro rodinu v supermarketu, oblečení, elektroniky, kosmetiky nebo šperků - to vše lze přímo v obchodě zaplatit kreditní kartou. Nemusíte s sebou nosit hotovost ani myslet na její výběr z bankomatu. Kreditní karta je vždy připravena a vy se můžete vydat nakupovat. Stejně tak vás zachrání při nenadálých výdajích nebo v situacích, kdy jste neočekávali, že budete nakupovat. Neuteče vám už žádná výhodná slevová akce jen kvůli nedostatku hotovosti.

Zaplatíte i v zahraničí bez směňování valut

Kreditky jsou spojeny s mezinárodní kreditní asociací. Díky tomu s nimi lze platit i v zahraničí a stejně tak vybírat hotovost z bankomatů. Nemusíte s sebou nosit v cizím prostředí veliké množství peněz a vyhnete se poplatkům ve směnárnách. A pokud peníze do 55 dnů vrátíte, tak nemusíte platit ani 1% úroku.

Nejnovější nabídky z inzerce půjček

Nabídka půjčky
250.000 Kč

Půjčka pro začínající podnikatele bez daňového přiznání

Plánujete začít podnikat, právě jste začali podnikat nebo již nějakou dobu podnikáte, ale ještě nemáte první daňové přiznání? A potřebujete navíc k tomu půjčit …
zobrazit více
Nabídka půjčky
400,000,- Kč

Vysoká půjčka pro lidi s doložitelným příjmem, dáme až 400,000,-

Naše společnost nabízí peníze pro všechny, kteří mají doložitelný příjem: - pro zaměstnance - pro seniory se starobních důchodem - pro invalidní důchodce (1., 2…
zobrazit více
Nabídka půjčky
30000 Kč

Půjčka s okamžitým schválení (přes internet nebo po telefonu)

Nabízím půjčky, které jsou výjimečné okamžitým schválení. Pokud mě budete kontaktovat, tak vás mohu okamžitě po internetu (emailem) nebo telefonicky schválit. G…
zobrazit více
Nabídka půjčky
2 000 000 Kč

Nebankovní konsolidace od soukromé osoby (investora) ihned

Neplatíte za vyřízení ani vedení. A v žádném případě ani za předčasné splacení v celé částky. Pokud splatíte dříve, tak ani nebudete platit úrok, který by jste …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes