Používání Kreditní karty –Výběr peněz a placení kartou

Kreditní úvěr je bezúčelový. Záleží jen čistě na vás, jak se získanými financemi naložíte. Můžete vybrat hotovost, platit online přes internet i kartou při nákupu v obchodech. Nikdy nemusíte nikomu dokládat účel, na který peníze použijete. A na rozdíl od půjčky máte peníze okamžitě. Žádné schvalovací procesy. Půjčka ve vaší kapse vždy připravená.

Peníze můžete vybrat z bankomatu

Díky tomu, že je kreditní karta propojena s kartovou asociací, lze vybrat hotovost z libovolného bankomatu. Není třeba hledat přímo bankomaty konkrétní společnosti. Hotovost můžete použít na libovolné účely bez omezení. Od zaplacení nutný rodinných výdajů, přes nákupy až po platby za služby.

Peníze můžete vybrat na pobočce

Každá z poboček kredtiní karty nabízí výběr finanční hotovosti z vaší kreditky. Vhodná alternativa, pokud není poblíž žádný bankomat.

Můžete platit za zboží nebo služby přes internet

Při objednání zboží v internetovém obchodu lze přímo zaplatit kreditní kartou. Odpadá tak placení dobírky. V rámci klubu, kterými se držitelé kreditek automaticky stávají, vybraní největší internetoví prodejci nabízejí slevy až do výše 25% (tyto nabídky jsou ovšem individuální).

S kreditní platbou zaplatíte i v obchodech

Nákup jídla pro rodinu v supermarketu, oblečení, elektroniky, kosmetiky nebo šperků - to vše lze přímo v obchodě zaplatit kreditní kartou. Nemusíte s sebou nosit hotovost ani myslet na její výběr z bankomatu. Kreditní karta je vždy připravena a vy se můžete vydat nakupovat. Stejně tak vás zachrání při nenadálých výdajích nebo v situacích, kdy jste neočekávali, že budete nakupovat. Neuteče vám už žádná výhodná slevová akce jen kvůli nedostatku hotovosti.

Zaplatíte i v zahraničí bez směňování valut

Kreditky jsou spojeny s mezinárodní kreditní asociací. Díky tomu s nimi lze platit i v zahraničí a stejně tak vybírat hotovost z bankomatů. Nemusíte s sebou nosit v cizím prostředí veliké množství peněz a vyhnete se poplatkům ve směnárnách. A pokud peníze do 55 dnů vrátíte, tak nemusíte platit ani 1% úroku.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Půjčky před výplatou Půjčky do výplaty
Půjčka do Výplaty - Bez Registru Ještě Dnes
www.precerpano.cz
Kontakt a Podmínky