Jak splatit kreditní kartu- Bez úroku

Pokud využijete finance z kreditní karty, začíná běžet bezúročné období a to až v délce 55 dnů. V tomto čase vám nejsou účtovány žádné úroky z využité částky - splatíte-li dříve. Peníze lze samozřejmě splatit i po delším období než je 55 dnů. Nejsou pevně dány žádné termíny splátek a můžete tak počkat například na další výplatu. Nicméně je třeba zdůraznit, že výhoda spočívá v období bez úroku. Za tento limit by jste se neměli dostávat – stojí Vás to zbytečné peníze.

Splácení převodem na bankovní účet

Stejně jako platíte v internetových obchodech nebo posíláte peníze na jiné účty. Jestliže máte již nyní bankovní účet i jiné banky, jednoduše zadáte příkaz k úhradě. A kreditní úvěr je splacen. Finanční stav na kreditní kartě lze splácet postupně, nemusíte celou částku zaslat jednorázově. Pozor na délku převodu mezi jednotlivými bankami – může trvat až několik dnů.

Splácení na pobočce vkladem hotovosti

Na kterékoliv pobočce lze vložit peníze. Postačí vám číslo vašeho účtu (nového), patřiční obnos hotovosti a občanský průkaz. Stejně tak lze zadat příkaz k úhradě i na vaší pobočce - máte-li účet u jiné banky. Nejrychlejší řešení s okamžitou kontrolou, že je vše v pořádku.

Splácení poštovní poukázkou

Poštovní poukázku (složenku) vyplníte a zanesete na nejbližší pobočku České pošty. Zároveň s poštovní poukázkou předáte i hotovost. Česká pošta si za tuto transakci účtuje 20 Kč až 30Kč. Opět je nutno počítat s tím, než se připíše splacení. Nečekejte až na poslední den, již by jste nedosáhli na období bez úroku.

Splácení inkasem

Na svém bankovním účtu, který máte již nyní, nastavíte inkaso. V den kdy vám přichází výplata můžete automaticky odeslat určitou částku na splacení kreditního úvěru. Váš bankovní účet se o vše postará a vy nemusíte na nic myslet.

Zasíláním platu přímo na kreditní kartu

Váš zaměstnavatel může celý váš současný plat zaslat přímo na váš nový kreditní účet. Jednoduché a nikdy nehrozí, že zapomenete na končící termín bez-úročného období.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Půjčky před výplatou Půjčky do výplaty
Půjčka do Výplaty - Bez Registru Ještě Dnes
www.precerpano.cz
Kontakt a Podmínky