Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Jak splatit kreditní kartu- Bez úroku

Jak splatit kreditní kartu- Bez úroku

Pokud využijete finance z kreditní karty, začíná běžet bezúročné období a to až v délce 55 dnů. V tomto čase vám nejsou účtovány žádné úroky z využité částky - splatíte-li dříve. Peníze lze samozřejmě splatit i po delším období než je 55 dnů. Nejsou pevně dány žádné termíny splátek a můžete tak počkat například na další výplatu. Nicméně je třeba zdůraznit, že výhoda spočívá v období bez úroku. Za tento limit by jste se neměli dostávat - stojí Vás to zbytečné peníze.

Splácení převodem na bankovní účet

Stejně jako platíte v internetových obchodech nebo posíláte peníze na jiné účty. Jestliže máte již nyní bankovní účet i jiné banky, jednoduše zadáte příkaz k úhradě. A kreditní úvěr je splacen. Finanční stav na kreditní kartě lze splácet postupně, nemusíte celou částku zaslat jednorázově. Pozor na délku převodu mezi jednotlivými bankami - může trvat až několik dnů.

Splácení na pobočce vkladem hotovosti

Na kterékoliv pobočce lze vložit peníze. Postačí vám číslo vašeho účtu (nového), patřiční obnos hotovosti a občanský průkaz. Stejně tak lze zadat příkaz k úhradě i na vaší pobočce - máte-li účet u jiné banky. Nejrychlejší řešení s okamžitou kontrolou, že je vše v pořádku.

Splácení poštovní poukázkou

Poštovní poukázku (složenku) vyplníte a zanesete na nejbližší pobočku České pošty. Zároveň s poštovní poukázkou předáte i hotovost. Česká pošta si za tuto transakci účtuje 20 Kč až 30Kč. Opět je nutno počítat s tím, než se připíše splacení. Nečekejte až na poslední den, již by jste nedosáhli na období bez úroku.

Splácení inkasem

Na svém bankovním účtu, který máte již nyní, nastavíte inkaso. V den kdy vám přichází výplata můžete automaticky odeslat určitou částku na splacení kreditního úvěru. Váš bankovní účet se o vše postará a vy nemusíte na nic myslet.

Zasíláním platu přímo na kreditní kartu

Váš zaměstnavatel může celý váš současný plat zaslat přímo na váš nový kreditní účet. Jednoduché a nikdy nehrozí, že zapomenete na končící termín bez-úročného období.

Nejnovější nabídky z inzerce půjček

Nabídka půjčky
250.000 Kč

Půjčka pro začínající podnikatele bez daňového přiznání

Plánujete začít podnikat, právě jste začali podnikat nebo již nějakou dobu podnikáte, ale ještě nemáte první daňové přiznání? A potřebujete navíc k tomu půjčit …
zobrazit více
Nabídka půjčky
400,000,- Kč

Vysoká půjčka pro lidi s doložitelným příjmem, dáme až 400,000,-

Naše společnost nabízí peníze pro všechny, kteří mají doložitelný příjem: - pro zaměstnance - pro seniory se starobních důchodem - pro invalidní důchodce (1., 2…
zobrazit více
Nabídka půjčky
30000 Kč

Půjčka s okamžitým schválení (přes internet nebo po telefonu)

Nabízím půjčky, které jsou výjimečné okamžitým schválení. Pokud mě budete kontaktovat, tak vás mohu okamžitě po internetu (emailem) nebo telefonicky schválit. G…
zobrazit více
Nabídka půjčky
2 000 000 Kč

Nebankovní konsolidace od soukromé osoby (investora) ihned

Neplatíte za vyřízení ani vedení. A v žádném případě ani za předčasné splacení v celé částky. Pokud splatíte dříve, tak ani nebudete platit úrok, který by jste …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes