Kreditní karta bez registru – Zdarma & Bez úroku

Zažádejte si o kreditní kartu bez registru a bez úroku v počátečních dnech. Získáte zdarma standardní platební kartu, na které budete mít ihned k dispozici peníze až ve výši čtyřnásobku vašeho měsíčního platu – či i více na po domluvě. Tyto peníze můžete volně využít na jakékoliv účely bez omezení. Svým způsobem se jedná o půjčku za mnohem výhodnějších podmínek. Pokud si nebudete vědět rady, můžete využít seznam nejčastějších otázek, na které se ptají klienti před sjednáním kreditní karty.

Karta s až čtyř-násobkem vašeho měsíčního příjmu

Nabízí se několik typů karet, které lze rozdělit do dvou velikých skupin. V první skupině se nacházejí karty, kde lze nastavit úvěrový limit až ve výši čtyřnásobku vašeho měsíčního platu. Minimální plat pro schválení a poskytnutí tohoto uvěru v rámci kreditní kartu je 12 000 Kč. Druhým typem jsou karty s maximálním limitem až 600 000 Kč. Oba typy nabízejí více druhů karet podle bonusů. Můžete získat slevy při placení, sbírat míle nebo neplatit žádné poplatky za vedení. Ne každý si dokáže vybrat ten nejlepší typ pro své účely. Proto doporučujeme vyplnit a odeslat žádost. Následně vás kontaktuje zástupce, který vám doporučí nejlepší typ právě pro vaše potřeby tak, abyste dané bonusy využili na maximum.

Až 55 dnů bezúročného období na vrácení peněz

Po získání kreditky bez registru můžete s penězi libovolně nakládat. Prvním výběrem nebo platbou začíná běžet bezúročné období. V tomto období lze peníze vrátit a neplatit tak žádné úroky. Délka bezúročného období se odvíjí dle typu karty a může dosahovat až 55 dnů. Můžete mít záznam v registru.

Výhodnější podmínky než u nebankovní půjčky

Karta je poskytována bankovní společností. Peníze můžete čerpat postupně, tak jak je potřebujete. Nejste zavázáni přesným datem splátek, ale peníze vracíte, jakmile obdržíte výplatu nebo jiné finance. Pokud jste dostatečně rychlí, nemusíte vůbec platit úroky z vypůjčeného obnosu. Karta bez registru vám zůstává napořád. Můžete si tak vypůjčit potřené peníze, využít je, vrátit je zpět na kartu a v budoucnu opět vybrat. Odpadá tak opětovná žádost o poskytnutí půjčky. Finance máte k dispozici okamžitěa bez čekání.

Libovolné využití získaných financí z kreditky & zdarma

Kreditní úvěr je zcela bezúčelový. Z bankomatu nebo na pobočce lze vybrat hotovost a tu poté využívat naprosto bez omezení. Stejně tak lze platit při nákupech v obchodu nebo online přes internet při placení v e-shopech. Vše je zcela bezpečné. Karta je spojena s karetní asociací. Díky tomu ji lze využívat jak v zahraničí, tak i u libovolného českého bankomatu.

Nízký úrok, vedení zdarma, slevy na nákupy - vyberte si bonus

V nabídce je sedm základních typů kreditek, kde každá nabízí jiné výhody. Lze sbírat letecké míle (4 míle za každých utracených 100Kč), využívat až 25% slevy při placení v rámci prodejců zapojených do partnerského programu, mít vedení karty bez poplatků nebo naopak získat nízký úrok na vypůjčené peníze. Nabídka je rozmanitá a může být příliš složité vybrat ten pravý typ. Vyplňte a odešlete formulář. Obratem vás kontaktuje zástupce, který vám pomůže vybrat ten nejlepší typ kreditky právě pro vaše účely.

Peníze vrátíte, karta zůstává - jistota do budoucna

Vyplnili jste žádost o kreditku, dostali jste kartu, peníze využili a i vrátili. Kreditní karta vám ovšem i nadále zůstává a peníze lze využívat za stejných podmínek. Pokud se v budoucnu objeví nečekané výdaje, máte ji vždy po ruce. Nemusíte znovu žádat o poskytnutí úvěru nebo půjčky. Jedná se o jistotu finanční bezpečnosti i do budoucna.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Půjčky před výplatou Půjčky do výplaty
Půjčka do Výplaty - Bez Registru Ještě Dnes
www.precerpano.cz
Kontakt a Podmínky