Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Kreditní karta Zdarma - Podmínky získání, založení nejvýhodnější

Kreditní karta Zdarma - Podmínky získání, založení nejvýhodnější

Přinášíme Vám přehled kreditních karet, kterou si můžete založit ještě dnes. Jaké jsou podmínky zřízení a kdo si je může sjednat? A jaké jsou největší výhody a proč vůbec nad ní přemýšlet? Zjistěte dále. Už nemusíte chodit po bankách nebo nebankovních společnostech, aby Vám schválili úvěr. S kreditní kartou v kapse máte stále schválené čerpání do mínusu. A pokud peníze vrátíte do 55 dnů zpět, tak neplatíte žádný úrok. Nejvýhodnější a nejlevnější financování na které můžete narazit. Pamatujte prosím, že konkrétní podmínky se mohou lišit u různých poskytovatelů.

Jednoduché podmínky získání karty

Velikou výhodou kreditní karty je, že je poskytováná bankami s celosvětovým zastoupením. Vysoká důvěryhodnost. Průhlednost. Serióznost. Jen základní výčet vlastností, kterými vyčnívá nad nebankovní půjčkou. I přesto si neklade složité podmínky, jako je tomu u bankovních půjček. K získání kreditky stáčí být starší 21 let (včetně), mít příjem nad 12 000 Kč a být zaměstnancem, podnikatelem, studentem nebo OSVČ.

Lze vybírat vysoké částky a libolně s nimi nakládat - až 4x vás příjem

Po získání karty lze ihned vybírat hotovost nebo platit - lze jít do mínusu. A to až do výše čtyřnásobku vašeho měšíčního příjmu. Je-li váš plat 20 000 Kč, můžete ihned využít 80 000 Kč z kreditního limitu. Využití takto získaných financí není nijak omezeno a můžete je vynaložit na jakýkoliv účel.

Vrátíte-li včas, neplatíte žádné úroky - až 55 dnů

Narozdíl od půjček je možné využívat kreditní limit i bez placení úroků. Dorovnáte-li vypůjčené peníze do 55 dnů, nebudou vám naúčtovány žádné úroky. Kreditní karta může tak být vaší jistotou před výplatou, kdy vám z nenadálých výdajů mohou dojít finanční prostředky. Nutné výdaje uhradíte kreditkou a ihned po obdržení výplaty dorovnáte účet. A neplatíte žádné úroky.

Mezinárodní karta - platby i výběry po celém světě

Díky tomu, že je propojena s mezinárodní karetní asociací, můžete s kartou platit i vybírat hotovost po celém světě. Zároveň se tak i vyhnete poplatkům ve směnárnách.

Výběr z bankomatu, platby přes internet a placení v obchodech

S finančními prostředky, které jsou vám na kartě k dispozici, můžete nakládat libovolně. Lze přímo vybírat hotovost (bankomat, pobočka), platit u obchodníků nebo i nakupovat online přes internet. To vše umožňuje již v základní verzi.

Slevy v rámci partnerů

Ve slevovém klubu jsou zapojeni tisíce prodejců. Pokud využijete k zaplacení kartu, získáte automaticky slevu na nákup až ve výši 25% či více. Výše slevy je u každého prodejce individuální. Taktéž se můžete zapojit do sbírání leteckých mílí a dalších akcí.

Zdarma - výpisy, hlavní karta, dodatkové karty, vlastní pin

Používání karty není spojeno se skrytými poplatky. Výpisy z vašeho účtu můžete odebírat zcela zdarma. Za samotné zřízení karty není účtován žádný poplatek - zdarma. Stejně tak je i možno zřídit další dodatkové karty pro vaše blízké nebo rodinné příslušníky.

Bezpečnost a pojištění karty - bez rizika

Samotná karta nabízí mimořádně vysoké zabezpečení. I tak si lze sjednat jedno z volitelných pojištění a v případě krádeže nebo zneužití kreditky se vyhnout finančním nákladům.

Minimální požadavky na žadatele

Pro úspěšnou žádost o kreditku vám musí být více než 21 let (včetně), mít pravidelný příjem nad 12 000 Kč a být zaměstnancem, živnostníkem, podnikatelem nebo studentem. Splnění podmínek je tedy velmi snadné, srovnáme-li je s podmínkami pro získání bankovní půjčky. Mnozí klienti, kteří nedosáhnou na klasickou půjčku, proto volí kreditní kartu. A nemusejí pro potřebné finance k nebankovní společnosti.

Vysoký kreditní limit bez omezení na využití financí - až 3x váš plat či více

Kreditní karta má stejné vlastnosti jako klasická platební (debetní) karta. Lze z ní vybírat, platit v obchodech či nakupovat online. Je zde ovšem jeden výhodný rozdíl. Ihned po získání máte možnost čerpat finance do mínusu. A to až ve výši troj-násobku vašeho měšíčního příjmu. Pobíráte-li například 18 000 Kč, lze z karty ihned čerpat až 54 000 Kč. Tento obnos lze vybrat hotově z bankomatu nebo na pobočce. Stejně tak lze přímo platit v obchodě za nákup nebo zboží. A poslední, stále více a více oblíbenou možností, jsou nákupy v internetových obchodech. Všechny tyto možnosti se skrývají již v základní verzi karet.

Velmi dlouhé bezúročné období - až 55 dnů či déle

Využijete-li standardní půjčku, úroky se počítají již od prvního dne. U kreditky je tomu ale jinak. Prvních až 55 dnů se nepočítají vůbec žádné úroky. Veškeré peníze máte k dispozici naprosto zdarma. První úrok se zažíná počítat až po 55 dnech či delším časovém období. Tato vlastnost karty je velmi oblíbená těsně před výplatou. Ne vždy vystačí předchozí výplata na pokrytí šech nezbytných výdajů na celý měsíc. Nedostatek lze pokrýt kreditní kartou a ihned s příchodem další výplaty peníze vrátit. Díky 55 dennímu bezúročnému období nezaplatíte žádný úrok.

2% z každého nákupu pomocí karty

Nabízí se speciální akce, kde se prémie započítávají zcela automaticky při každém nákupu. Měsíčně tak lze nasbírat veliké částky peněz a ještě ušetřit.

Vrácení poplatku za vedení karty za první rok

Narozdíl od klasických poskytovatelů je někde možno získat i měsíční poplatek za vedení karty. Ten lze ovšem velmi snadno získat zpět. Stačí alespoň jednou v každém zúčtovacím období zaplatit kartou a poplatek vám bude vrácen zpět - tato podmínka může být individuální. Získáte tak veškeré výhody a nemusíte za ně platit.

Velmi nízké splátky bez daných termínů splácení - od 3,2% dle zřizovatele

Kreditka má nastavený kreditní limit - možnost výběru a plateb do mínusu. A to až do tří-násobku vašeho platu. S těmito prostředky můžete libovolně disponovat a využívat na jakékoliv účely. Splácení není nijak limitováno. Lze jednorázově dorovnat veškerý vybraný finanční kredit, nebo jej i po dobu několika měsíců splácet. Minimální měsíční splátka je 3,2%. Půjčíte-li si 1000 Kč, minimální suma, kterou je nutno v prvním měsíci splatit je 32 Kč. Tento úrok může být u různých zřizovatelů individuální.

Vlasní pin, unikátní design, spousty výhod zdarma

Kreditka neskrývá žádné poplatky, naopak skrývá spoustu výhod. Při sjednání si můžete zcela zdarma nastavit vlastní PIN kód pro výběry z bankomatů. Stejně tak lze kartu zablokovat pri ztrátě či krádeži, opětovně zažádat o novou, sjednat dodatkovou kartu pro vaše blízké - a to vše naprosto zdarma a bez poplatků. Samotná karta je navíc designově velmi povedené a částečně průhledná.

Lehce splnitelné podmínky pro získání kreditky

Je bankovním produktem. Oproti klasickým bankovním půjčkám je ovšem mnohem snadněji dosažitelná a volí ji i klienti, kteří nedosáhli na půjčku. Základními předpoklady jsou věk nad 21 let (včetně), stálý měsíční příjem v minimální výši 12 000 Kč a být v zaměstnaneckém poměru nebo být studentem, podnikatelem či OSVČ. Peníze tak získáte od bankovního subjektu za výhodné bankovní podmínky. Ovšem se snadněji splnitelnými podmínkami. Právě proto obliba kreditních karet v několika posledních letech strmě stoupá.

Velmi vysoké částky a bezúčelovost - až čtyřnásobek vašeho platu

Na kartě je ihned k dispozici kreditní limit až ve výši čtyř-násobku vašeho měsíčního příjmu. S těmi financemi lze nakládat naprosto libovolně. Vybrat hotovost, zaplatit v obchodě či na internetu. A to i opakovaně. Kreditní karta je tak zcela beúčelovým způsobem, jak získat peníze k libovolnému použití.

Dostatek času na vrácení peněz a nulové úroky - až 51 dnů

Kreditní karta se chová jako půjčka - máte neustále k dispozici finanční hotovost až ve výši čtyřnásobku vašeho platu. Na rozdíl od půjčky nemusíte platit žádné úroky z vyčerpané částky. Dorovnáte-li peníze do 51 dnů, nebudou vám účtovány žádné úroky z půjčky. Tato vlastnost karty je velmi oblíbená před výplatou, kdy vám nemusejí vystačit prostředky na celý měsíc. Lze si vypůjčit potřebný obnost přímo z kreditního účtu a po obdržení další výplaty jej dorovnat. Jelikož se vždy jedná řádově jen o dny, nejsou za tato vypůjčení účtovány žádné úroky. Vlastnictví karty vám navíc dává jistotu, že v případě nenadálých výdajů i v průběhu měsíce máte vždy k dispozici rezervu připravenou k okamžitému použití.

Pojištění výdajů a pojištění zneužití

Samotná karta je mimořádně silně zabezpečena. I tak si lze sjednat doplňkové pojištění proti krádeži či zneužití vaší karty. Ztráta/krádež/zneužití vás tak nebudou stát další zbytečné výdaje.Placení a výběry po celém světě - lze

Kreditní karta je propojena s celosvětou karetní asociací. To přináší řadu značných výhod. S kartou je možno platit a vybírat hotovost po celém světě. Zároveň se tak i držitelé vyhýbají poplatkům ve směnárnách - při výběru z bankomatu získáte přímo místní měnu. Kreditka současně může v průběhu dovolené sloužit jako rezervní fond, při nenadálých výdajích.

Výhodnější než opakované půjčky - Kreditka zůstává

Potřebujete-li peníze, je nutné si sjednat půjčku. Nejenže musíte dokládat řadu dokumentů, čekat na vyřízení a poté se domluvit na předání financí. Navíc jsou u každé půjčky zvlášť účtovány úroky. Nikoliv tak u kreditky. Sjednání probíhá jen jednou. Poté můžete bez omezení čerpat dostupné peníze a opětovně dorovnávat jejich stav na účtu. Volné finanční prostředky tak máte okamžitě po ruce. V neposlední řadě je zde i veliká výhoda s úroky. Dorovnáte-li účet do 51 dnů, nebudou vám žádné úroky účtovány. Sjednání kreditní karty je tak v mnoha ohledech zdaleka výhodnější než využití klasické bankovní/nebankovní půjčky.

Platby přes internet, placení v obchodech i výběry z bankomatů

Získáním kreditní karty získáváte i přístup ke kreditnímu limitu. Můžete čerpat peníze do mínusu a libovolně s nimi nakládat. Nejčastěji klienti volí standardní výběr hotovosti z bankomatů a na pobočkách. Mohou tak ihned zaplatit veškeré nutné měsíční výdaje. V neposlední řadě se nabízí i přímé platby u obchodníků za nákupy a produkty. S kreditní kartou tak nemusíte u sebe mít hotovost a jste vždy připraveni na nenadálý výdaj.

Podmínky pro získání kreditky splní skoro každý

Získání finančních prostředků pomocí kreditní karty je mnohem výhodnější než půjčkou. Především díky snadno splnitelným kritériím, potřebných pro schválení žádosti. Mezi tři základní požadavky patří věk nad 21 let (včetně), stálý měsíční příjem nad 12 000 Kč a být zaměstnancem, studentem, podnikatelem nebo případně OSVČ. Na tyto požadavky běžně dosáhnout i klienti, kteří by u bankovní půjčky byli neúspěšní.

Lze vybrat vysoké částky a libovolně je využívat - až 4x váš plat

V rámci kreditní karty je k dispozici kreditní limit, nebo-li možnost čerpat finance do mínusu. A to až do výše čtyř-násobku vašeho platu. Karta tak nahradí klasickou půjčku a převyšuje ji dalšími výhodami. Karta vám zůstává i po vrácení vypůjčené částky a máte tak k dispozici okamžitou finanční rezervu. Peníze není nutno splácet v předem danných termínech a nabízí se i 55 dnů bezúročné období.

Bezúročná půjčka při včasném splacení peněz - až 55 dnů

Po obdržení karty můžete ihned libovolně nakládat s penězi - s až čtyř-násobkem vašeho měsíčního příjmu. A výhody oproti půjčkám začínají již v den použití peněz. Pokud dorovnáte svůj kreditní účet do 55 dnů, nejsou vám účtovány žádné úroky. Můžete tedy půjčku získat zcela zdarma. Tato vlastnost karty je velmi populární především těsně před výplatou, kdy mnohým klientům dojdou finanční prostředky. Mohou ihned využít rezervu z kreditní karty a peníze vrátit po obdržení následující výplaty. Tu očekávají během pár dnů, které nepřekročí 55 denní bezúročné období. Z peněz tak neplatí žádné úroky.

Velmi nízké minimální měsíční splátky - od 3,2% či více

Využijete-li finanční prostředky z karty, nejsou splátky vázány na určitý den v měsíci. Pouhým omezením je minimální měsíční splátka - např. 3,2%. Utratíte-li nebo vyberete-li 1 000 Kč, je nutno v prvním následujícím měsíci na účet vložit pouhých 32 Kč.

Zdarma - blokace karty, vlastní pin, výpisy, internetové bankovnictví

V rámci používání karty nejsou žádné skryté poplatky. Naopak skýtá řadu výhody. Blokace karty, získání nové karty, výpisy z účtu - to vše naprosto zdarma. Navíc si každý klient může zcela bezplatně zvolit svůj vlastní pin a případně zažádat o dodatkové karty pro své blízké.

Výběry hotovosti, online platby, platby u obchodníků

Na kreditní kartě je vždy kreditní limit - tedy možnost jít do mínusu. S těmito financemi je možno nakládat zcela libovolně. Lze vybírat hotovost v bankomatech nebo na pobočce. Stejně tak lze platit přímo kartou u obchodníků za zboží nebo nákupy. Stále populárnější možností je nakupování online a platba přes internet. To vše nabízí kreditka již v základní verzi.

Nejnovější nabídky z inzerce půjček

Nabídka půjčky
250.000 Kč

Půjčka pro začínající podnikatele bez daňového přiznání

Plánujete začít podnikat, právě jste začali podnikat nebo již nějakou dobu podnikáte, ale ještě nemáte první daňové přiznání? A potřebujete navíc k tomu půjčit …
zobrazit více
Nabídka půjčky
400,000,- Kč

Vysoká půjčka pro lidi s doložitelným příjmem, dáme až 400,000,-

Naše společnost nabízí peníze pro všechny, kteří mají doložitelný příjem: - pro zaměstnance - pro seniory se starobních důchodem - pro invalidní důchodce (1., 2…
zobrazit více
Nabídka půjčky
30000 Kč

Půjčka s okamžitým schválení (přes internet nebo po telefonu)

Nabízím půjčky, které jsou výjimečné okamžitým schválení. Pokud mě budete kontaktovat, tak vás mohu okamžitě po internetu (emailem) nebo telefonicky schválit. G…
zobrazit více
Nabídka půjčky
2 000 000 Kč

Nebankovní konsolidace od soukromé osoby (investora) ihned

Neplatíte za vyřízení ani vedení. A v žádném případě ani za předčasné splacení v celé částky. Pokud splatíte dříve, tak ani nebudete platit úrok, který by jste …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes