Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Nebankovní hypotéka bez příjmu, registru a zástavy

Nebankovní hypotéka bez příjmu, registru a zástavy

Nejlákavější vlastností je, že čím vyšší částku si vypůjčíte, tím menší úroky získáte. Jistě vás potěší i velmi snadno splnitelné podmínky pro úspěšné schválení a například i individuální přístup k žadatelům v registru dlužníků. Zkrátka úvěr jako žádný jiný!

Přehled základních výhod

Následující výčet je jen základním přehledem výhodných vlastností nebankovní hypotéky. Další a další bonusy a objevíte v podkategoriích.

  • nízká úroková sazba již od 3,09%
  • minimální požadavky na věk žadatele
  • možno získat se zápisem v registru (zástavy)
  • u na koupi nemovitosti v zahraničí
  • bezproblémové schválení i pro podnikatele (bez příjmu)
  • rychlá vyřízení do 3 až 5 dnů
  • čím více si půjčíte, tím nižší úrok
  • nejen na koupi, ale i rekonstrukci a opravy

Čím více si půjčíte, tím nižší úrok

Jedním ze základních rysů nebankovní hypotéky je pohyblivá úroková sazba, která poskytuje výhodnější tarify pro vyšší částky. Stejně jak jste zvyklí při nákupu většího množství zboží získat výhodnější cenu, tak i při sjednání hypotéky můžete dosáhnout až na minimální úrokovou sazbu 3,09%. Například, budete-li financovat koupit domu v hodnotě 5 000 000 Kč, se spoluúčastí 1 500 000 kč a rozložením splátek na 30 let.

Úroková sazba již od 3,09%

Úroková sazba je jedna z nejnižší vůbec na celém finančním trhu. V její výši hraje roli několik hledisek. Čím vyšší bude vaše spoluúčast na placení koupě nemovitosti, tím méně na hypotečním úvěru přeplatíte.

Dalším uvažovaným parametrem je doba fixace. Neboli, na jak dlouhou dobu jsou bankou garantovány podmínky ve smlouvě a po jakém časovém období lze úvěr refinancovat. Nejvýhodnější sazbu lze získat při pětileté fixaci. Při snižování nebo zvyšování cena půjčky mírně vzrůstá. V neposlední řadě zde hraje podstatnou roli i výše úvěru. Čím vyšší, tím výhodnější.

Od 18 až do 70 let i bez příjmu

Majoritní většina hypotečních produktů je určena pro žadatele do 52 let. U nebankovní hypotéky jsou schvalováni i klienti, kteří tuto hranici přesáhli. Jedinou nutnou podmínkou je splnění produktivního věku 70 let. Délka splácení zároveň nemůže toto období přesahovat. Žadateli v 55 letech tak může být poskytnuta hypotéka s maximálním rozložením splácení do následujících 15 let.

I pro žadatele se zápisem v registru

Zápis v bankovním registru dlužníků je u ostatních úvěrů překážkou. Zde ovšem nemusí. Každý žadatel se zápisem je posuzován individuálně. Před schválením bude zažádáno o vaše záznamy. Důležitou roli hraje kdo, kdy a proč váš záznam vytvořil. K penězům na domácnost se tak mohou dostat i žadatelé se záznamy.

I bez doložení příjmu

U všech žadatelů není nutno doložit měsíční příjmy. V případě samostatně výdělečných osob je tento požadavek často problematický. Z tohoto důvodu může být u podnikatelů kontrolováno 6 měsíců posledního zdaňovacího období. Pokud jste byli zaměstnáni v oboru a samostatnou činnost vykonáváte po kratší období, může i bývalý plat sloužit jako ukazatel vaší bonity. Vše je individuální.

Široké možnosti financování

I když se jedná o účelový úvěr na bydlení, nemusíte se omezovat na pouhé koupě domu či bytu. Získané peníze lze stejně tak použít na rekonstrukce, opravu či revitalizace. Stejně tak je možné práce vykonávat svépomocí a čerpat finanční prostředky jen na materiál a případné nezbytné odborné práce.

Rychlé vyřízení, kompletní servis

Schválení je otázkou 3 až 5 dnů. Budete-li se podílet na placení alespoň 30% z ceny zastavené nemovitosti, je zpracování úvěru zdarma. Veškeré požadavky zpracovávají zkušení finanční odborníci a naprostou většinu nutných úkonů vykonají za vás.

Možnost odborné konzultace

Hypotéka je jedním z největších životních rozhodnutí. Právě proto byste jí měli věnovat co největší pozornost. Kterou si rozhodně zaslouží. Pokud si nejste v některých otázkách jisti, můžete využít odborné pomoci nebankovního hypotečního poradce.

Nejnovější nabídky z inzerce půjček

Nabídka půjčky
250.000 Kč

Půjčka pro začínající podnikatele bez daňového přiznání

Plánujete začít podnikat, právě jste začali podnikat nebo již nějakou dobu podnikáte, ale ještě nemáte první daňové přiznání? A potřebujete navíc k tomu půjčit …
zobrazit více
Nabídka půjčky
400,000,- Kč

Vysoká půjčka pro lidi s doložitelným příjmem, dáme až 400,000,-

Naše společnost nabízí peníze pro všechny, kteří mají doložitelný příjem: - pro zaměstnance - pro seniory se starobních důchodem - pro invalidní důchodce (1., 2…
zobrazit více
Nabídka půjčky
30000 Kč

Půjčka s okamžitým schválení (přes internet nebo po telefonu)

Nabízím půjčky, které jsou výjimečné okamžitým schválení. Pokud mě budete kontaktovat, tak vás mohu okamžitě po internetu (emailem) nebo telefonicky schválit. G…
zobrazit více
Nabídka půjčky
2 000 000 Kč

Nebankovní konsolidace od soukromé osoby (investora) ihned

Neplatíte za vyřízení ani vedení. A v žádném případě ani za předčasné splacení v celé částky. Pokud splatíte dříve, tak ani nebudete platit úrok, který by jste …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes