Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Půjčka dnes od soukromé osoby - Ihned na účet

Půjčka dnes od soukromé osoby - Ihned na účet

Druh půjček od soukromých osob zahrnuje všechny nabídky, kde jsou zastoupeny pouze peníze od soukromých společností. Pokud si zde vyberete druh a požádáte, můžete zpětně obdržet všechny relevantní nabídky. V základu se jedná o peněžní částky od 5 000 Kč až do 50 000 Kč. Vyberte si a požádejte zde ještě dnes.

Soukromé osoby jsou zpravidla pouze podnikatelé a případně další majetní lidé, kteří mají ověřený původ peněz. A chtějí je zhodnotit. Pokud máte vy sami nějaké peníze navíc - kontaktujte nás. Můžete se připojit ke skupině soukromých osob a zhodnotit je půjčováním.

Jakým způsobem žádat a jak na to

Jako první si vyberete jeden z typů půjčky. Kliknete. Udělejte to ihned. Následně se vám objeví všeobecné podmínky, které musíte splňovat a formulář. Vyplníte jej a odešlete. Následně vás kontaktuje zástupce, který vám představí všechny nabídky, které splňují vaši vybranou kategorii. Pozor, i když se může jednat o stejnou kategorii, podmínky se mohou lišit. Každá soukromá osoba může mít individuální podmínky. Některá třeba může vyžadovat po žadatelích ručení. Jiná zase nevyžaduje ručení, ale chce kopii smlouvy o zaměstnání. Společně se zástupcem tak můžete po telefonu vybrat tu, která splňuje vaše představy a naopak i vy splňujete veškeré vyžadované podmínky. Udělejte to ihned.

Všeobecné podmínky 5000 Kč až 50000 Kč

Do 10000 Kč nejsou zpravidla kladeny žádné nároky. Ne registr, ne ručení, ne příjmy. Pouze podepíšete směnku. Do 20000 Kč již bývá vyžadována kopie výplatní pásky nebo jiné potvrzení, že skutečně nějaké příjmy máte. Do 50000 Kč se zpravidla již dokládá i zaměstnání, měsíční příjmy a a výdaje. Záleží tedy především na tom, jaký si vyberete. Prvotním filtrem pro vás může být výše, o jakou máte zájem. Následně oddělíte ty s těmi nároky, které nesplňujete - například nechcete ručit nemovitostí nebo nemáte ručitele. A pak již jen zbývá odeslat kontaktní formulář. Vyberte si ještě dnes. Ihned.

Obdržení peněz, splácení a splátkový kalendář

Peníze obdržíte pomocí bankovního převodu z našeho účtu. Převod je okamžitý díky tomu, že mezi stejnými bankami se nečeká na další pracovní ráno. A díky tomu, že máme založeny účty u všech velkých českých bank. Splácíte opět převody na stejný účet. Výše, jakou budete posílat je vždy na osobní domluvě a na nastavených podmínkách od soukromé osoby. Od této výše se pak odvíjí i splátkový kalendář. Předčasné splacení je vždy možné. Je ale nutno doplatit vše - včetně úroků za měsíce, na které jste měli rozpočítanou půjčku.

Důvěryhodná, poctivá, ověřená a žádné podvody

Jak vidíte, tak se žádá vybráním půjčky a vyplněním internetového formulář. Nevoláte 900. Nikde se nepožaduje, abyste platili za zprostředkování, poskytnutí nebo konzultace. Žádné poplatky. A ani neuzavíráte doplňkové služby jako například životní pojištění a jiné. Vše je poctivé a ověřené. Vyberte si i vy ještě dnes, vše vyplňte a odešlete. Ihned, ještě teď. Záleží jen na vás, jak rychle peníze budete mít.

Nejnovější nabídky z inzerce půjček

Nabídka půjčky
250.000 Kč

Půjčka pro začínající podnikatele bez daňového přiznání

Plánujete začít podnikat, právě jste začali podnikat nebo již nějakou dobu podnikáte, ale ještě nemáte první daňové přiznání? A potřebujete navíc k tomu půjčit …
zobrazit více
Nabídka půjčky
400,000,- Kč

Vysoká půjčka pro lidi s doložitelným příjmem, dáme až 400,000,-

Naše společnost nabízí peníze pro všechny, kteří mají doložitelný příjem: - pro zaměstnance - pro seniory se starobních důchodem - pro invalidní důchodce (1., 2…
zobrazit více
Nabídka půjčky
30000 Kč

Půjčka s okamžitým schválení (přes internet nebo po telefonu)

Nabízím půjčky, které jsou výjimečné okamžitým schválení. Pokud mě budete kontaktovat, tak vás mohu okamžitě po internetu (emailem) nebo telefonicky schválit. G…
zobrazit více
Nabídka půjčky
2 000 000 Kč

Nebankovní konsolidace od soukromé osoby (investora) ihned

Neplatíte za vyřízení ani vedení. A v žádném případě ani za předčasné splacení v celé částky. Pokud splatíte dříve, tak ani nebudete platit úrok, který by jste …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes