Půjčky bez registru ihned do 15000 Kč - Ještě dnes

Typ půjčky, bez registru ihned, je nabízen ve dvou hladinách. První řadě lze žádat do 6 000 Kč. Ve druhé až do 15 000 Kč. Nejdříve si vyberte jeden z typů a následně ihned žádejte. Liší se zejména svými podmínkami, kdy první půjčku lze získat bez jakékoliv námahy a papírování. Do 15 000 Kč je již třeba doložit dokumenty.

Všechny zde uvedené možnosti a druhy půjček jsou nebankovní. Z toho vyplývá, že jsem bez registru. Zároveň je ale třeba počítat s tím, že jako nebankovní společnost máme o něco málo vyšší úroky. Podmínky se liší dle toho, jak vysoký typ půjčky zde zvolíte.

Jak vybrat a jak zažádat o půjčku ihned

V první řadě je zde potřeba vybrat jednu z půjček. Orientujte se podle její výše. Následně můžete vybírat i podle jednotlivých podmínek. Pokud si nevíte rady – nezoufejte. Můžete jednoduše vyplnit kteroukoliv žádost a do poznámky vložit, že si nejste jisti, jestli je tento produkt pro vás nejlepší. Vaše žádost nebude schválena. Ale zpětně vás kontaktujte obchodní poradce. Proberete společně vaši situaci a on vám na základě zkušeností a znalosti problematiky doporučí nejlepší produkt právě pro vaše potřeby. Vyberte si ihned.

Podmínky schválení půjčky bez registru

V základu mají všechny druhy stejné, že není lustrován registr. V další řadě ani nemusíte vlastnit žádnou nemovitost či zastavovat cizí majetek. Ručení není v žádném případě nutné ani podmínkou. Z hlediska příjmů se podmínka liší případ od případu. Všeobecně u všech našich produktů do 7 000 Kč není nutno poskytovat potvrzení o příjmech/zaměstnání. Do 15 000 Kč je již třeba doložit, jaké máte příjmy a jaké výdaje – klasicky kopií z bankovní účtu nebo potvrzením od vašeho zaměstnavatele. Nad patnáct tisíc je již třeba i doložit, že máte práci a podepsanou smlouvu na dobu neurčitou. Vzor potvrzení vám dáme k dispozici, stačí s ním zajít za vašim nadřízeným. Vyberte si u nás ještě dnes!

Způsob poslání žádaných peněz

Nabízejí se dva způsoby. Do 7 000 Kč se peníze vždy a pouze posílají jen na bankovní účet. Nelze si domluvit schůzku s obchodním zástupcem, který by za vámi přijel až domů. U částek do 15 000 Kč je nutné setkání – ověříme vaše potvrzení, podepíšete smlouvu. Peníze pak můžete získat rovnou na ruku v hotovosti, nebo si je můžete nechat poslat na účet. Nad hranici 15 000 Kč je možná návštěva i u vás doma. Přijedeme, vše domluvíme a dořešíme přímo v pohodlí vašeho domova. Požádejte ještě dnes.

Co musíte mít připraveno, co si zkontrolovat

V první řadě dva doklady totožnosti. Například občanský průkaz a cestovní pas nebo řidičský průkaz. Zkontrolujte prosím dobu jejich platnosti. Již několikrát se nám stalo, že klient měl prošlý termín platnosti. A peníze jsme nemohli předat. Pokud žádáte nad 15 000 Kč nezapomeňte na potvrzení o zaměstnání.

Výše splátek a na jak dlouho

V první kategorii jsou jasně dány podmínky. Jednorázová splátka za 30 dnů od doby půjčení. Nebo tři splátky v následujících po sobě jdoucích měsících. Do 15 000 Kč Si lze nastavit měsíční splátku od 2000 Kč/měsíc až do 5000 Kč/měsíc. U ostatních typů půjček bez registru jsou podmínky individuální. Promluvíte si s poradcem a společně naleznete takovou sumu a takové rozložení, abyste byli vždy schopni včas splácet. Vyberte si u nás ihned.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Půjčky před výplatou Půjčky do výplaty
Půjčka do Výplaty - Bez Registru Ještě Dnes
www.precerpano.cz
Kontakt a Podmínky