Půjčky do 50 000 Kč bez příjmu na ruku ihned

Vámi vybraný typ půjčky do 50 000 Kč se dělí na dvě skupiny. Do 15 000 Kč a do 50 000 Kč. Liší se podmínkami schválení, způsobem doručení a dobou, za jakou je můžete mít peníze u sebe. Do 15 000 Kč jsou vypláceny na ruku, ihned a bez příjmu. Vyberte si zde typ, o který máte zájem a žádejte u nás ihned.

Možná vás odmítli v bance a přitom si můžete dovolit splácet a nemáte problém s platební morálku. I tak se stále nabízí rozumné řešení. Zdejší nebankovní produkty jsou mírně dražší, ale stále snesitelné. Přibližně o 7% vyšší úrok. Což je velmi rozumné a přívětivé. Vyberte si požádejte ihned.

Jak si vybrat a požádat, nečekejte

Jako první zvolte, o jaký konkrétní druh máte zájem. Kromě podmínek nutných ke schválení bude na stránce i formulář pro odeslání žádosti. Vyplňujte pečlivě, nesmí zde být žádná chyba. Po kontrole jej můžete odeslat. Udělejte to rovnou. Pokud jste si vybrali menší částku, schválení je otázkou minut až desítek minut. U vyšších je nutný další telefonický kontakt od finančního poradce, který s vámi detailněji probere celou vaši situaci – vy za telefon nic neplatíte. Je voláno vám.

Výše úroků a splátkový kalendář

Splátkový kalendář je do 15 000 Kč pevně dán. Buď posíláte měsíčně 1 500 Kč nebo 3 000 Kč. Dle vybrané možnosti jsou i úroky. Do 50 000 Kč lze v určitých mezích dohodnout jakoukoliv měsíční splátku. Obdobně jako u prvního typu i zde platí, že čím více splácíte, tím méně platíte na úrocích. Předčasné splacení je možné. Bezplatně. Splacení ovšem proběhne včetně všech dohodnutých úroků. Tak jak bylo podepsáno ve smlouvě.

Bez příjmu a bez registru

Jako od nebankovní společnosti se nabízí veškeré produkty bez kontroly registrů. U první hranice není nutné ukazovat, kolik skutečně máte měsíčně k dispozici. U druhé verze je nutno poslat výpis z účtů. Alespoň ke zběžnému posouzení, že budete skutečně moci platit splátky. Nikdy se nepožaduje ručení či zástava. Nejsou žádné poplatky předem, čísla 900 nebo nutnost uzavření pojištění. Vše prověřené a bez podvodů či nachytávek. Půjčka je zajištěna klasickou smlouvou, kterou můžete znát například z banky.

Vyplacení na ruku nebo převodem na účet

Podmínky nejsou stejné. Do 15 000 Kč můžete navštívit obchodního zástupce a nechat si vyplatit vše ihned na ruku. Pokud se ovšem díváte po vyšších částkách, jedinou možností je převod na bankovní účet. Jedině tak lze definitivně potvrdit identitu žadatele a nedat peníze na ruku podvodníkovi. O rychlost se v žádném případě neobávejte. Převod je uskutečněn okamžitě. Pouze pokud byste měli nějakou odlišnou, nerozšířenou a neznámou banku, mohl by být uskutečněn až následující den. Předání je tak každopádně velmi rychlé a ihned.

Kontaktujte nás ještě dnes

Není na co čekat. Od podání začíná běžet čas, kdy budete mít hotovost. V první řadě ale musíte onu žádost odeslat. Nezdržujte se a požádejte ihned. Nemá cenu řešit, jestli opravdu splňujete všechny nároky na schválení. O to se postará poradce. Pojďte do toho ihned.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Půjčky před výplatou Půjčky do výplaty
Půjčka do Výplaty - Bez Registru Ještě Dnes
www.precerpano.cz
Kontakt a Podmínky