Půjčky ihned do 5 minut na účtu - Pro nezaměstnané

Tato půjčka je přednostně určena pro nezaměstnané žadatele. Pokud máte zaměstnání nebo můžete prokázat svůj měsíční příjem, vyberte si zde jiný typ. Získáte tak přístup k půjčce ihned na účtu a budete mít k dispozici vyšší sumy peněz, ze kterých si můžete vybírat. Všechny zde nabízené typy jsou řešeny a poskytovány ihned.

Vyniká především okamžitým doručením žádaného obnosu. Peníze jsou k dispozici na účtu k výběru u bankomatu nebo online platbě na internetu již do 5 minut. Nemusíte dokládat potvrzení o zaměstnání. Vše probíhá přes internet. Neplatí se poplatky předem. Nevolá se na čísla 900 a ani není nutné uzavírat jakékoliv pojištění. Úroky jsou mírně vyšší než u banky, ale vždy velmi rozumné. Individuální výše splátek a rozložení do dostatečně dlouhého časového horizontu je samozřejmostí.

O kolik zde lze žádat, výše půjček

Jako nezaměstnaný žadatel můžete u tohoto typu žádat až do výše 10 000 Kč. Je ovšem možné, že potřebujete více, než jen deset tisíc. V tom případě je jedinou možností zde zvolit jiný druh. Například můžete vlastnit nemovitost, která je vhodná k zástavě. Nebo máte přátele, kteří jsou vám ochotni dělat ručitele. V neposlední řadě můžete být i schopni doložit příchozí platby na váš účet – brigády, dávky, přídavky nebo dohody o práci. Poté je již spektrum širší a můžete dosáhnout i na rozmezí 20 000 Kč – 120 000 Kč.

Jak žádat, jak vše vyřešit online

O půjčku ihned se žádá jen a pouze přes internet. Vyberte, zobrazí se vám formulář a ten pečlivě vyplňte. Obsahuje veškeré osobní údaje, které je třeba sdělit. Vyplněnou žádost pro jistotu několikrát zkontrolujte. Nesmí se zde vyskytovat žádné chyby. Vše je okamžitě přijato a řešeno. Nikam nevoláte (ani 900), nikam nemusíte chodit ani sjednávat schůzky. Výsledek je vám sdělen telefonicky jedním z obchodních zástupců. V případě, že jsou třeba dodatečné informace, lze je doplnit po telefonu.

Rychlost ihned, do 5 minut na účtu

Největší předností je rychlost. Půjčky jsou ihned do 5 minut na bankovním účtu. Alespoň u stejné banky. Například při převodu mezi ČSOB a ČSOB. Díky tomu, že jsou zřízeny účty u všech největších bank, je lze nabídnout drtivé většině klientů. V případě, že máte jiný účet, peníze jsou připsány následující pracovní den ráno. Tento parametr nelze bohužel ovlivnit. Jedná se o politiku jednotlivých bank. Toto řešení je mnohem rychlejší než osobní setkání či docházení na pobočku.

Jednoduché podmínky, i pro nezaměstnané

Do 10 000 Kč je i pro nezaměstnané. Nad tuto hranici je již třeba dokládat příjem (alespoň u tohoto druhu). Jedná se o nebankovní typ, takže se registr v žádném případě nelustruje a lze zde mít zápis. Nesmí být na vaši osobu vedena exekuce a musíte být starší 18 let. Zároveň je nutností být občanem ČR. Pro schválení a zaslání ihned na účet je nutno splnit všechna kritéria.

Pokud vám nevyhovuje tento typ...

Ne každému vyhovují tyto podmínky a možná hledá jiný druh. Nic není ztraceno, nabízí se větší množství půjček a různých podmínek. Stačí si jen vybrat a zažádat i ni ihned. Čím dříve požádáte, tím dříve je vše vyřešeno.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Půjčky před výplatou Půjčky do výplaty
Půjčka do Výplaty - Bez Registru Ještě Dnes
www.precerpano.cz
Kontakt a Podmínky