Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Půjčky ihned do 5 minut na účtu - Pro nezaměstnané

Půjčky ihned do 5 minut na účtu - Pro nezaměstnané

Tato půjčka je přednostně určena pro nezaměstnané žadatele. Pokud máte zaměstnání nebo můžete prokázat svůj měsíční příjem, vyberte si zde jiný typ. Získáte tak přístup k půjčce ihned na účtu a budete mít k dispozici vyšší sumy peněz, ze kterých si můžete vybírat. Všechny zde nabízené typy jsou řešeny a poskytovány ihned.

Vyniká především okamžitým doručením žádaného obnosu. Peníze jsou k dispozici na účtu k výběru u bankomatu nebo online platbě na internetu již do 5 minut. Nemusíte dokládat potvrzení o zaměstnání. Vše probíhá přes internet. Neplatí se poplatky předem. Nevolá se na čísla 900 a ani není nutné uzavírat jakékoliv pojištění. Úroky jsou mírně vyšší než u banky, ale vždy velmi rozumné. Individuální výše splátek a rozložení do dostatečně dlouhého časového horizontu je samozřejmostí.

O kolik zde lze žádat, výše půjček

Jako nezaměstnaný žadatel můžete u tohoto typu žádat až do výše 10 000 Kč. Je ovšem možné, že potřebujete více, než jen deset tisíc. V tom případě je jedinou možností zde zvolit jiný druh. Například můžete vlastnit nemovitost, která je vhodná k zástavě. Nebo máte přátele, kteří jsou vám ochotni dělat ručitele. V neposlední řadě můžete být i schopni doložit příchozí platby na váš účet - brigády, dávky, přídavky nebo dohody o práci. Poté je již spektrum širší a můžete dosáhnout i na rozmezí 20 000 Kč - 120 000 Kč.

Jak žádat, jak vše vyřešit online

O půjčku ihned se žádá jen a pouze přes internet. Vyberte, zobrazí se vám formulář a ten pečlivě vyplňte. Obsahuje veškeré osobní údaje, které je třeba sdělit. Vyplněnou žádost pro jistotu několikrát zkontrolujte. Nesmí se zde vyskytovat žádné chyby. Vše je okamžitě přijato a řešeno. Nikam nevoláte (ani 900), nikam nemusíte chodit ani sjednávat schůzky. Výsledek je vám sdělen telefonicky jedním z obchodních zástupců. V případě, že jsou třeba dodatečné informace, lze je doplnit po telefonu.

Rychlost ihned, do 5 minut na účtu

Největší předností je rychlost. Půjčky jsou ihned do 5 minut na bankovním účtu. Alespoň u stejné banky. Například při převodu mezi ČSOB a ČSOB. Díky tomu, že jsou zřízeny účty u všech největších bank, je lze nabídnout drtivé většině klientů. V případě, že máte jiný účet, peníze jsou připsány následující pracovní den ráno. Tento parametr nelze bohužel ovlivnit. Jedná se o politiku jednotlivých bank. Toto řešení je mnohem rychlejší než osobní setkání či docházení na pobočku.

Jednoduché podmínky, i pro nezaměstnané

Do 10 000 Kč je i pro nezaměstnané. Nad tuto hranici je již třeba dokládat příjem (alespoň u tohoto druhu). Jedná se o nebankovní typ, takže se registr v žádném případě nelustruje a lze zde mít zápis. Nesmí být na vaši osobu vedena exekuce a musíte být starší 18 let. Zároveň je nutností být občanem ČR. Pro schválení a zaslání ihned na účet je nutno splnit všechna kritéria.

Pokud vám nevyhovuje tento typ...

Ne každému vyhovují tyto podmínky a možná hledá jiný druh. Nic není ztraceno, nabízí se větší množství půjček a různých podmínek. Stačí si jen vybrat a zažádat i ni ihned. Čím dříve požádáte, tím dříve je vše vyřešeno.

Nejnovější nabídky z inzerce půjček

Nabídka půjčky
250.000 Kč

Půjčka pro začínající podnikatele bez daňového přiznání

Plánujete začít podnikat, právě jste začali podnikat nebo již nějakou dobu podnikáte, ale ještě nemáte první daňové přiznání? A potřebujete navíc k tomu půjčit …
zobrazit více
Nabídka půjčky
400,000,- Kč

Vysoká půjčka pro lidi s doložitelným příjmem, dáme až 400,000,-

Naše společnost nabízí peníze pro všechny, kteří mají doložitelný příjem: - pro zaměstnance - pro seniory se starobních důchodem - pro invalidní důchodce (1., 2…
zobrazit více
Nabídka půjčky
30000 Kč

Půjčka s okamžitým schválení (přes internet nebo po telefonu)

Nabízím půjčky, které jsou výjimečné okamžitým schválení. Pokud mě budete kontaktovat, tak vás mohu okamžitě po internetu (emailem) nebo telefonicky schválit. G…
zobrazit více
Nabídka půjčky
2 000 000 Kč

Nebankovní konsolidace od soukromé osoby (investora) ihned

Neplatíte za vyřízení ani vedení. A v žádném případě ani za předčasné splacení v celé částky. Pokud splatíte dříve, tak ani nebudete platit úrok, který by jste …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes