Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Půjčky ihned na ruku ještě dnes - Ihned

Půjčky ihned na ruku ještě dnes - Ihned

Vybrali jste si půjčku ihned ve výši 5 000 Kč. Je schvalována bez registru, bez požadavku na ručení nemovitostí a bez kontrolování příjmů. Pokud máte zájem o více peněz, vyberte si zde prosím jiný typ, který bude splňovat vaše představy. Stejně jako tento druh jsou všechny z této kategorie vypláceny na ruku.

Zažádejte ihned. Není nutné do detailu uvažovat a kontrolovat, jestli splňujete všechny předepsané podmínky. Schválení nebo neschválení je vždy bezplatné. Nechejte všechnu práci na jednom ze zkušených obchodních zástupců.

Vyřízení ještě dnes, jak žádat

Vybrali jste si typ do 5 000 Kč. Pokud máte zájem o více, vyberte si zde jeden z jiných typů. Následně uvidíte formulář, který musíte vyplnit. Během jedné hodiny bude posouzen a vám sdělen výsledek. Pokud bude vše v pořádku, domluvíte si schůzku ve vašem městě s jedním ze zástupců. Místo a čas setkání je na individuální domluvě. Po podpisu smlouvy vám je vše ihned bez čekání vyplaceno. Následně splácíte každý měsíc převodem na bankovní účet nebo vkladem hotovosti na náš účet v bance.

Ihned na ruku v hotovosti

Doručení požadovaného obnosu není zpomaleno bankovní transakcí na účet ani na něj nejsou nabaleny poplatky za převod. Vše je vypláceno v hotovosti na ruku. Předání probíhá vždy po podpisu smlouvy. Další podrobnosti o vám rád sdělí přidělený zástupce. A zároveň se s vámi domluví i na dalších detailech. Kontaktujte nás a domluvte vše ještě dnes.

Co musím splňovat ke schválení

Ke schválení je nutno mít dva osobní doklady, jejichž platnost nevyprší dříve, než za 2 měsíce po podpisu smlouvy o poskytnutí peněz. Dále je nutno být starší 18 let a mít trvalé české občanství. A to je vše. Protože jde o nebankovní řešení, nejste kontrolováni v registrech. Zároveň neručíte ani vám nemusí nikdo dělat ručitele. A v neposlední řadě se ani nijak nekontroluje váš příjem. Ani výpisem z účtu. U jiných druhý (s možností žádat o více peněz) se podmínky mírně liší, ale stále jsou lehce splnitelné. Ostatně posuďte sami.

Doba splatnosti a rozložení do měsíců

Do 5 000 Kč jsou realizovány buď dvě nebo pět splátek. Jakou z možností zvolíte, je jen na vás. U druhé možnosti - rozložení do pěti splátek - je vyšší úrok. Přibližně o 5%. Pokud si ale nemůžete dovolit platit více nebo chcete mít více prostředků pro chod domácnosti, pět procent je naprosto minimální a skoro neznatelné navýšení. Chystáte-li se žádat o vyšší sumu, splátkový kalendář si vytváříte sami při konzultaci s obchodním zástupcem. Nejsou zde nastaveny žádné pevné sumy jako u této verze půjčky na ruku. Pro více informací si rozklikněte podmínky jednotlivých nabídek.

Chci větší částku, více peněz

Částka 5 000 Kč ne každému vyhovuje a někteří klienti potřebují více. V takovém případě si zde stačí jen vybrat, kliknout na jiný typ a přečíst si konkrétní podmínky. Pak již nic nebrání tomu, abyste okamžitě zažádali a vše vyřešili ještě dnes. Čím dříve odešlete svoji žádost, tím dříve dostanete hotovost na ruku. Učiňte tak ještě dnes, ihned.

Nejnovější nabídky z inzerce půjček

Nabídka půjčky
250.000 Kč

Půjčka pro začínající podnikatele bez daňového přiznání

Plánujete začít podnikat, právě jste začali podnikat nebo již nějakou dobu podnikáte, ale ještě nemáte první daňové přiznání? A potřebujete navíc k tomu půjčit …
zobrazit více
Nabídka půjčky
400,000,- Kč

Vysoká půjčka pro lidi s doložitelným příjmem, dáme až 400,000,-

Naše společnost nabízí peníze pro všechny, kteří mají doložitelný příjem: - pro zaměstnance - pro seniory se starobních důchodem - pro invalidní důchodce (1., 2…
zobrazit více
Nabídka půjčky
30000 Kč

Půjčka s okamžitým schválení (přes internet nebo po telefonu)

Nabízím půjčky, které jsou výjimečné okamžitým schválení. Pokud mě budete kontaktovat, tak vás mohu okamžitě po internetu (emailem) nebo telefonicky schválit. G…
zobrazit více
Nabídka půjčky
2 000 000 Kč

Nebankovní konsolidace od soukromé osoby (investora) ihned

Neplatíte za vyřízení ani vedení. A v žádném případě ani za předčasné splacení v celé částky. Pokud splatíte dříve, tak ani nebudete platit úrok, který by jste …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes