Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Půjčky na směnku bez podvodu a bez zástavy

Půjčky na směnku bez podvodu a bez zástavy

Druh půjčky na směnku se nabízejí v několika výších. Do 10 000 Kč, do 30 000 Kč a nad tuto hranici. Vždy je celá transakce zaštítěna směnkou a je bez zástavy. Nemusíte tak vlastnit žádný majetek. Peníze jsou předávány a vypláceny v hotovosti na ruku, při podpisu. Záleží jen na tom, jak rychle odešlete žádost. Udělejte to ihned.

Následující text je věnován pouze druhu do 10 000 Kč, protože jste jej vybrali. Jeho přednosti jsou zřejmé z dalšího textu - žádné zaměstnání, ručení ani registr. Bez podvodů, poplatků a telefonování 900.

Kolik může každý získat na směnku

Zde je popisována půjčka do 10 000 Kč. Včetně jejich podmínek. Pokud potřebujete více, musíte zvolit jiný typ. Dalším rozmezím je až 30 000 Kč, kdy je ovšem nutné doložit výpis z vašeho bankovního účtu a měsíčně vám musí zbývat tolik, aby jste byly schopni hradit měsíční splátku. Stále je ovšem bez zástavy. Do 10 000 Kč není tento výpis požadován. Nad třicet tisíc korun jsou podmínky individuální. Vyplňte formulář a domluvíme se pomocí telefonu. Voláme na naše náklady, vy nic neplatíte.

Způsob doručení a předání

Před předáním je nutný podpis směnky. Proto se musíme sejít osobně. Jinak to nejde. První možností je návštěva jednoho z obchodních zástupců. Vyberte si zde typ, odešlete online formulář a obratem vám bude telefonicky sdělen výsledek schvalovacího procesu. Pokud bude vaše půjčka na směnku schválena, bude vám sdělen nejbližší zástupce vašemu bydlišti. U částek nad 30 000 Kč je možné bezplatně domluvit jeho návštěvu u vás doma. U nižších se musíte vy dostavit k němu - vzhledem k nízkým úrokům by se cesta a procestovaný čas nevyplatily.

Peníze na směnku, bez zástavy majetku

Půjčka je na směnku. Zabírá přibližně polovinu jedné strany! Žádné desítky stran nesrozumitelných podmínek a právních kliček. Ke kontrole ani nepotřebujete pomoc právního zástupce. Textu porozumí i právnický laik. Jen vaše jméno, adresa, několik osobních údajů a dlužná částka. Jelikož se jedná o nebankovní půjčku, je bez registru. Nikdo nekontroluje, jestli jste vedeni v registru dlužníků a jaká je vaše finanční historie či minulost. U částek do 10 000 Kč není nutné dokládat své příjmy ani potvrzovat vaše zaměstnání. Stejně tak není nutný ručitel.

Ověřené půjčky bez podvodu

Všechno zde nabízené typy byly prověřeny tisíci klientů a je zaručeno, že se jedná o poctivé a ověřené půjčky. Peníze jsou skutečně vypláceny - v případě schválení. Nejsou zde účtovány žádné předběžné poplatky za zprostředkování, za schválení ani za poskytnutí. Platíte jen a pouze splátky a úroky. Nic předem. Ať již si vyberete jakoukoliv, všechny jsou jednotně zpracovávány přes internet. Žádné telefonování na placená čísla. Pokud bude nutný telefonický rozhovor, bude vždy na naše náklady. Ne na vaše. Ověřené a poctivé.

Potřebujete více, potřebujete jiné podmínky...

Ne každý nalezl v této nabídce podmínky, které hledal. Ale to vůbec nevadí. Právě naopak. Můžete si vybrat z několika produktů, výší finančních obnosů i podmínek. Před požádáním a kontaktováním si projděte všechny. Srovnejte si jednotlivé parametry a vyberte tu, která nejlépe odpovídá vaší potřebě. A žádejte ihned! Bez čekání. Čím dříve odešlete žádost, tím dříve budete mít peníze k dispozici.

Nejnovější nabídky z inzerce půjček

Nabídka půjčky
250.000 Kč

Půjčka pro začínající podnikatele bez daňového přiznání

Plánujete začít podnikat, právě jste začali podnikat nebo již nějakou dobu podnikáte, ale ještě nemáte první daňové přiznání? A potřebujete navíc k tomu půjčit …
zobrazit více
Nabídka půjčky
400,000,- Kč

Vysoká půjčka pro lidi s doložitelným příjmem, dáme až 400,000,-

Naše společnost nabízí peníze pro všechny, kteří mají doložitelný příjem: - pro zaměstnance - pro seniory se starobních důchodem - pro invalidní důchodce (1., 2…
zobrazit více
Nabídka půjčky
30000 Kč

Půjčka s okamžitým schválení (přes internet nebo po telefonu)

Nabízím půjčky, které jsou výjimečné okamžitým schválení. Pokud mě budete kontaktovat, tak vás mohu okamžitě po internetu (emailem) nebo telefonicky schválit. G…
zobrazit více
Nabídka půjčky
2 000 000 Kč

Nebankovní konsolidace od soukromé osoby (investora) ihned

Neplatíte za vyřízení ani vedení. A v žádném případě ani za předčasné splacení v celé částky. Pokud splatíte dříve, tak ani nebudete platit úrok, který by jste …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes