Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

SMS půjčka ihned na bankovním účtě - Ještě dnes

SMS půjčka ihned na bankovním účtě - Ještě dnes

Typ SMS půjčka je druh, o který se žádá obyčejnou SMS zprávou bez osobního setkání. Výše se pohybuje od 3 000 Kč až do 35 000 Kč dle toho, jak splňujete jednotlivé podmínky. Žádost není nijak zpoplatněna. Poskytnutí je ihned. Na bankovním účtě je máte ještě dnes. Kdo žádá první, ten taky dostane peníze první.

SMS půjčka ihned na bankovním účtě má několik forem a několik rozdílných požadavků, za kterých je schválena. V první řadě nezapomeňte odesílat zprávu z vašeho telefonu. Obchodní zástupce volá zpět pro ověření vašeho zájmu.

Výše poskytované částky a kolik si můžu půjčit

Následují podmínky jsou pro půjčky do 3 000 Kč. Pokud vám tato částka nevyhovuje, vyberte si zde jiný typ nebo druh a klikněte. Nabízejí se ve třech kategoriích. Do 3 000 Kč, do 10 000 Kč, do 20 000 Kč a do 35 000 Kč. Prosím, přečtěte si návod ke každému druhu samostatně. Zde jsou jen podmínky do 3 000 Kč. Půjčit si můžete tolik, o kolik požádáte a do jaké výše jste schopni splnit podmínky. Například oproti 35 000 Kč je již nutno doložit potvrzení o zaměstnání. Což se zde u nižších částek nepožaduje.

Podmínky schválení vaší žádosti

Podmínky jsou velmi benevolentní. Pro schválení SMS půjčky do 3 000 Kč můžete mít zápis v registru. Je bez registru. Nemusíte vlastnit dům, byt ani ničím ručit. Stejně tak se ani neověřuje vaše zaměstnání či příjmy. Není nutný ručitel. Naopak musíte být starší 18 let. Musíte mít platný občanský průkaz totožnosti, nesmíte být zbaveni svéprávnosti a musíte mít české občanství. Je nutno splňovat všechny uvedené podmínky.

Způsob požádání - SMS zprávou za normální cenu

K žádosti nemusíte vůbec nikam chodit, sjednávat si schůzky nebo s někým jednat. O finance se požádá obyčejnou SMS zprávou za standardní cenu - za stejnou, za jakou posíláte zprávy vašim přátelům. Jako první si zde musíte vybrat požadovaný druh. Rozkliknout jej a přečíst si podmínky. A zároveň se vám zobrazí i telefonní číslo. Následně se odesílá zpráva ve tvaru: typ půjčky, vaše jméno, vaše bydliště, vaše rodné číslo, číslo občanského pasu, číslo bankovního účtu. Pozor - nesmíte odesílat ze skrytého čísla nebo z internetu. Pro ověření vaší žádosti vám bude zavoláno zpět. Proto musí být vaše SMS zpráva odeslána z vašeho telefonu. Učiňte tak ihned.

Způsob doručení - převodem na bankovní účet

Vzhledem k nízkým nabízeným peněžním obnosům je zde jen jeden možný způsob předání peněz - převodem na bankovní účet. Ani vám, ani nám by se pro pár tisíc nevyplatilo cestovat na společnou schůzku. Navíc i převod je velmi rychlým řešením. U stejné banky, například z mBank do mBank, je převod uskutečně ihned. Skutečně - ihned bez čekání. U rozdílných bank máte peníze na účtě ihned druhý den ráno. Obvykle okolo 9:00 jsou připraveny k výběru nebo k placení platební kartou. Velikou výhodou je, že neplatíte žádnou provizi. U klasické půjčky by se z vašich úroků musela zaplatit i cesta obchodnímu zástupci a jeho plat. Zde se nic podobné nekoná a o to je vše levnější.

Hledáte jiné podmínky - vyberte si jinou SMS půjčku

Výše uvedené podmínky nemusejí vyhovovat každému. Proto se nabízí více druhů, více finančních rozmezí, požadavků a podmínek. Stačí si jen vybrat, rychle proletět podmínky a porovnat mezi sebou jednotlivé SMS půjčky. Následně odeslat zprávu a mít peníze na bankovním účtě ihned. Při takto široké nabídce zde čeká řešení skutečně na každého žadatele.

Nejnovější nabídky z inzerce půjček

Nabídka půjčky
250.000 Kč

Půjčka pro začínající podnikatele bez daňového přiznání

Plánujete začít podnikat, právě jste začali podnikat nebo již nějakou dobu podnikáte, ale ještě nemáte první daňové přiznání? A potřebujete navíc k tomu půjčit …
zobrazit více
Nabídka půjčky
400,000,- Kč

Vysoká půjčka pro lidi s doložitelným příjmem, dáme až 400,000,-

Naše společnost nabízí peníze pro všechny, kteří mají doložitelný příjem: - pro zaměstnance - pro seniory se starobních důchodem - pro invalidní důchodce (1., 2…
zobrazit více
Nabídka půjčky
30000 Kč

Půjčka s okamžitým schválení (přes internet nebo po telefonu)

Nabízím půjčky, které jsou výjimečné okamžitým schválení. Pokud mě budete kontaktovat, tak vás mohu okamžitě po internetu (emailem) nebo telefonicky schválit. G…
zobrazit více
Nabídka půjčky
2 000 000 Kč

Nebankovní konsolidace od soukromé osoby (investora) ihned

Neplatíte za vyřízení ani vedení. A v žádném případě ani za předčasné splacení v celé částky. Pokud splatíte dříve, tak ani nebudete platit úrok, který by jste …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes