Zajistím nebankovní půjčku naprosto každému bez rozdílu

Založte si vlastní poptávku nebo nabídku:
Sponzorované odkazy sKlik:
Detail nabídky půjčky:

Zajistím nebankovní půjčku naprosto každému bez rozdílu

Jméno investora:
ing. Michal Zapletal
Datum vložení:
17.2.2017
Email investora:
michal.zapletal.1986@seznam.cz
Telefon investora:
neuveden
Nabízená částka:
200 000 Kč Kč
Kraj - Sídlo firmy
Hlavní město Praha
Město - Sídlo firmy
Praha 3
Nejste-li v insolvenci, nemáte-li žádnou exekuci a jste-li občanem ČR, tak jsem Vám schopen zajistit peníze. Zajistím nebankovní půjčku naprosto každému bez rozdílu, kdo je schopen splnit tyto 3 podmínky. Pohybuji se v bankovním a nebankovním trhu již více než 15 let. Za tuto dobu jsem získal nejenom zkušenosti při hledání nejvýhodnějšího produktu, ale i kontakty na méně známé společnosti a přístup k neveřejným balíčkům. Díky tomu jsem schopen mým klientům zajistit i takové půjčky a za takových podmínek, na jaké by na internetu nenarazili. Tvrzení, že jsem schopen zajistit půjčku naprosto každému se může zdát přehnané, je ovšem pravdivé. Jedinou překážkou může být, že ne vždy jsem schopen zajistit peníze v požadované výši. Zpravidla jsem schopen svým klientům nabídnout následující částky za následujících podmínek:
  • 500 Kč - 15 000 Kč - tyto peníze jsem schopen zajistit naprosto každému, kdo splní 3 základní podmínky (ČR, exekuce, insolvence)
  • 15 000 Kč - 90 000 Kč - jsem schopen zajistit libovolnou částku z tohoto rozmezí za předpokladu, že máte libovolný doložitelný příjem (i mateřská nebo dávky), v některých případech může být požadováno zaměstnání (výjimečně), registry se obvykle nekontrolují
  • 90 000 Kč - 200 000 Kč - zde je nutné mít pravidelný příjem ze zaměstnání a být schopný jej doložit. Jsem schopen najít i řešení bez kontroly bankovních registrů či Solusu. Není nutné ručení nemovitostí. Zpravidla si vystačím s obyčejným doložením příjmů - výplatní pásky, potvrzení od zaměstnavatele nebo výpis z bankovního účet.
  • nad 200 000 Kč - jsem schopen zajistit částky 200 000 Kč - 800 000 Kč bez zástavy nemovitosti za předpokladu, že máte zaměstnání a nejste vedeni v bankovním registru. Případně jsem schopen zajistit částky nad 200 000 Kč se zástavou nemovitostí, kdy klient nemusí mít zaměstnání a může mít i zápis v registru.
Někteří klienti požadují větší sumy peněz, než na které mohou dosáhnout/než jaké jim mohu zajistit. V tom případě jsem schopen s Vámi spolupracovat dlouhodobě a vypracovat plán. Nejčastější postup je zapůjčení menší částky (například 20 000 Kč) a vyplacení malých rychlých půjček s nejvyšší úrokovou sazbou a nejhorším dopadem na bonitu. Jakmile se zvýší klientova bonita, tak jsem schopen zajistit další navýšení půjčky, čím se splatí další část dluhů. Těmito postupnými kroky je následně možné vyřešit i dluhy v řádech stovek tisíc korun i přestože klient byl schopen napoprvé dosáhnout jen na pár tisíc korun. Vždy vidím řešení či východisko, i v té beznadějnější situaci. Nevyžaduji poplatky předem/poplatky po vyplacení. Čestné jednání, přátelský přístup a rychlé reakce jsou samozřejmostí. Díky mým kontaktům, zkušenostem a praxi jsem schopen zajistit půjčku naprosto každému bez rozdílu. Ať již hledáte jen pár tisíc před výplatou, několik desítek tisíc na stěhování či rekonstrukci domácnosti nebo dokonce i několik stovek tisíc na konsolidaci více nevýhodných úvěrů či půjček. Vždy je zde řešení. S pozdravem ing. Michal Zapletal.
Půjčky před výplatou Půjčky do výplaty
Půjčka do Výplaty - Bez Registru Ještě Dnes
www.precerpano.cz
Kontakt a Podmínky